| Produk | Jaring Kabel Tali Kawat |
|---|---|
| Kata kunci | Tali Jaring |
| Bahan | baja tahan karat 304 |
| Diameter kabel | 1.6mm |
| Ukuran jaring | 52mm |
| Bahan | AISI316 |
|---|---|
| Daya tahan | Tahan lama |
| Diameter Kabel | 1.6mm |
| Ukuran Jala | 25mm |
| Jenis | Tipe Gesper |
| Bahan | AISI316 |
|---|---|
| Daya tahan | Bertahan lama |
| Diameter Kabel | 1,5mm |
| Ukuran jala | 25mm |
| Jenis | Tipe Gesper |
| Nama Produk | Pagar Jaring Tali |
|---|---|
| diameter kawat | 1.2mm |
| Martial | Baja tahan karat 304.316 |
| Warna | perak cerah |
| Ukuran jala | 32mm |