| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-002 |
| MOQ: | 50 quare meter |
| harga: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 1000 meter persegi per hari |
| Atribut | Nilai |
|---|---|
| Produk | Wire Rope Cable Mesh |
| Bahan | Baja tahan karat 304 |
| Diameter Kabel | 1.6mm |
| Ukuran Mesh | 52 mm |
| Panjang | 15m |
| Lebar | 6.8m |
| Merek | Yuhan Wiremesh |
| Sampel | Bebas |
| Diameter tali kawat (D) | Aperture Mesh (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3 × 3 |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" × 4" |