| Produk | tali kawat stainless steel mesh |
|---|---|
| Kata kunci | Jaring Tali Kawat |
| Bahan | Baja Tahan Karat 304 |
| Diameter kawat | 2mm |
| Ukuran Jala | 40mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting Aviary Wire Mesh |
|---|---|
| Key Words | Aviary Wire Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 |
| Bahan | SS316L |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Cable Net |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Produk | Balustrade Kabel Mesh |
|---|---|
| Kata Kunci | Jaring Tali Kabel SS |
| Bahan | Baja tahan karat 304 atau 316 |
| Fitur | Ramah Lingkungan |
| Merek | Yuhan Wiremesh |
| Produk | Balustrade Kabel Mesh |
|---|---|
| Kata kunci | Balustrade Kabel Mesh |
| Bahan | Stainless Steel 316 atau 304 |
| Diameter Kawat | 2.5mm |
| Ukuran jaring | 66mm*66mm |
| Bahan | AISI316 |
|---|---|
| Daya tahan | Tahan lama |
| Diameter Kabel | 1.6mm |
| Ukuran Jala | 25mm |
| Jenis | Tipe Gesper |
| Bahan | Aisi 316 |
|---|---|
| Diameter Kabel | 2.4mm |
| Ukuran jala | 50 mm |
| Negara Asal | Cina |
| Warna | Perak |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Zoo Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Cable Type | 7*7 |
| Color | Green |
| Nama produk | Jaring Tali Kawat |
|---|---|
| kata kunci | Wire Rope Mesh |
| Bahan | ss316 |
| Kabel | 7*19 |
| Warna | Hitam |